Artan Hoxha paralajmëron Klemend Balilin: Fol, se po të çuan te 7 penxheret …!

“I teti në bronx”, Lulzim Basha
“I teti në bronx”, Lulzim Basha

Supertrafikanti Balili nuk le te qete jo vetem politiken shqiptare por dhe gazetarine investigative, qe eshte gjithnje e gatshme t’ia kujtoje gjithnje politikes kete emer. Aq me teper politikaneve qe kane qene te zhytur ne shkuma-party.

Gazetari investigativ Artan Hoxha i ka bërë thirrje Klement Balilit të flasë e të tregojë gjithçka di. Me ironi, Hoxha i kërkon Balilit të mos i zhgënjejë shqiptarët.

Fol nese ke ndermend te flasesh, para se te te cojne te 7 penxheret. Jo per gje po ti e di mire kush i administron 7 penxheret, dhe aty do “kujdesen” ne menyre te vecante qe jo vetem te mos flasesh, por te fshish edhe serverin e Santa Quaranta-s edhe kujtesen.

Nese flet i ben nje sherbim dhe ketij populli, te marre vesh ca te verteta nga ato me shkuma party dhe ca “te verteta” qe ATA “te vertetet” na i kane treguar seprapi…

LAJMI FUNDIT – Pamfleti.com

PËRGJIGJU