I dëgjojmë vetëm zërin, jeta jashtë ekranit e Aldos së emisionit të mëngjesit

Shumë pak dimë për jeten e tij private, teksa zëri i tij me imazhin misterioz te fshehur pas mikrofonit na ka shoqeruar prej vitesh, nga koha kur emisionin e mengjesit e bente ne Top Channel, e tani ne Tv Klan.

Por nuk dime pothuajse asgje nga jeta e tij personale, e tani rrjetet sociale, te cilave nuk i shpeton dot askush, e kane zbuluar edhe personin misterioz qe na zgjon cdo mengjes.

Aldo prej vitesh është martuar me Ketiona Jubanin dhe janë prindër edhe të një tjetër fëmije, tashmë 13 vjeç, Marti. Tanimë, Marti do të ketë edhe një motër të vogël të quajtur Charlot. Fryti i dashurisë me Ketionën, i nisur që në televizionin shqiptar, ka sjellë edhe një tjetër gëzim pas kaq shumë kohësh në familjen Lipe.


Loading...

Loading...
Loading...