Dritan Hila: Të dënojë Llalla është sikur ta dh*esim vdekjen

Dritan Hila: Të dënojë Llalla është sikur ta dh*esim vdekjen

Gazetari i njohur, Dritan Hila, ka reaguar lidhur me çështjen e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri.

Në një postim në rrjetet sociale, Hila bën një krahasim me arrestimet që bëheshin gjatë sistemit komunist.
“Se të dënojë Aranit Çela është tjetër punë dhe të dënojë Llalla, është sikur ta dhjesin edhe vdekjen”, shkruan Hila ndër të tjera.

Më poshtë statusi i plotë i Dritan Hila:

Screenshot_16.jpg


Loading...

Loading...
Loading...