Foto/ Bukuroshet shqiptare ‘pushtojnë’ Meksikën

Pages: 1 2 3 4 5

Të trembura nga i ftohti që ka përfshirë gjithë shqipërinë , tre bukuroshet shqiptare kanë vendosur të pushtojnë plazhet meksikane.

Mbase është një rastësi e veçantë ose në këto vende të ngrohta i bashkon ndonjë projekt që ka lidhje me modën dhe sfilatat.

Bëhet fjalë për Armina Mevlanin, Angela Martinin dhe Tika Camaj. Të treja janë duke përjetuar mujat e vetrës sërisht në rievierën e largët meksikane. /Gazeta Express

meksik2

Loading...

Loading...
Loading...