FOTOT/ Jeta “boheme” e Supermbesës…shokon Dasara Malltezi

Mbesa e Sali Berishës, Dasara Malltezi, prej disa kohësh jeton e vetme në Itali.

Nga një vajzë që botonte libra (edhe pse autorësia është e dyshimtë), tashmë ajo është kthyer në një vajzë rebele.

Nga fotot që poston në rrjetet sociale, shihet se Dasara ka vendosur një pirsing në hundë, por dhe kërthizë, konsumon cigare pafund, ka shoqëri me shumë meshkuj dhe tani merr pjesë dhe në evente mode.

Ndoshta gjysh Berisha duhet të shqetësohet për “supermbesën”, siç ai e përkëdhel.

Lexo edhe: Investigimi/ Edmond Spaho rekord shkeljesh ligjore në Komisionin Hetimor për marrëveshjen me CEZ, mbledhje pa kuorum dhe kërcënime ndaj dëshmitarëve

heineken
Loading...