26 C
Tirana, Albania
Tuesday, May 23, 2017
Super modelja mahnit në tapetin e kuq

Foto/ Super modelja mahnit në tapetin e kuq

Super modelja 25 vjeçare Sara Sampaio ka mahnitur që të gjithë në tapetin e kuq. E pranishme gjatë Festivalit të 70 të filmit në Kanë...
Horoskopi ditor 23 Maj 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 23 Maj 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 23 Maj 2017 nga Susan Miller   DASHI 21 Mars – 20 Prill Edhe pse kohet e fundit keni pasur mosmarrëveshje ne jetën tuaj ne...
Receta për krem kafe të akullt

Receta për krem kafe të akullt

Përbërësit: - 30 ml kafe të ftohtë të fortë apo 1 espresso të ftohtë - 200 ml qumësht - 3 kupa akullore na vanilja - 2 katrorka akull -...
Shumë pranë qershive – ja pse s’duhet refuzuar!

Shumë pranë qershive – ja pse s’duhet refuzuar!

Vetëm sa nuk kanë arritur në treg. E dobitë e tyre janë të shumta. Qershitë tash e një kohë të gjatë janë në ”zë të...
71 vjeçarja befason me format seksi

Foto/ 71 vjeçarja befason me format seksi

Këngëtarja amerikane Cher duket se nuk di të plaket. Ajo në ndarjen e çmimeve Billboard në Las Vegas shkëlqeu në performancësn e këngës “If I...
Të flesh brenda në det

Foto/ Të flesh brenda në det…

Pas kaq shumë vendpushimet të mrekulluehme nëpër botë, po ju prezantojmë një vendpushim më të veçantë dhe të jashtëzakonshëm nënujor i quajtur “Manta Resort”...
Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

Astrologjia ka një rol të veçantë në jetën e njerëzve e cila rrjedh që nga kohët e lashta e deri në ditët e sotme....
PESHQIT - Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

PESHQIT – Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

PESHQIT  20 Shkurt – 20 Mars Këtë jave nuk do lejoni asnjë person te jashtëm te ndërhyje tek jete juaj ne çift dhe do arrini ta...
UJORI - Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

UJORI – Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

UJORI  21 Janar – 19 Shkurt Jeta juaj ne çift do kaloje një periudhe disi te vështirë gjate kësaj jave. Do keni mendime te ndryshme lidhur...
BRICJAPI - Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

BRICJAPI – Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

BRICJAPI 22 Dhjetor – 20 Janar Hëna do sjelle drite ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj jave. Çdo çast ka për te qene i veçante...
SHIGJETARI - Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

SHIGJETARI – Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

SHIGJETARI 23 Nëntor – 21 Dhjetor Këtë jave nuk do jeni shume te qëndrueshëm ne mendime ju te dashuruarit dhe here pas here do keni dyshime...
AKREPI - Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

AKREPI – Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

AKREPI  24 Tetor – 22 Nëntor Këtë jave duhet ta lini veten sa me te lire ju te dashuruarit pasi çdo gjë ka për t’iu ecur...
PESHORJA - Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

PESHORJA – Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

PESHORJA 24 Shtator – 23 Tetor Ka mundësi te jeni shume posesive këtë jave ju te dashuruarit dhe mund te bëni disa gabime te pafalshme. Po...
VIRGJERESHA - Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

VIRGJERESHA – Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

  VIRGJERESHA - Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017 23 Gusht – 23 Shtator Këtë jave do i shprehni akoma me shume ndjenjat ju te...
LUANI - Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

LUANI – Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

LUANI 23 Korrik – 22 Gusht Këtë jave do lini çdo gjë tjetër pas dore ju te dashuruarit dhe do i përkushtoheni me shpirt personit qe...
GAFORRJA - Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

GAFORRJA – Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

GAFORRJA  22 Qershor – 22 Korrik Do jeni me te përgjegjshëm këtë jave ju te dashuruarit dhe nuk do keni asnjë mosmarrëveshje me partnerin. Ne disa...
BINJAKET - Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

BINJAKET – Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

BINJAKET  22 Maj – 21 Qershor Marrëdhënia ne çift nuk do jete ashtu si e kishit menduar, por për fat shume here me e mire. Do...
DEMI- Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

DEMI- Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

DEMI 21 Prill – 21 Maj Nëse nuk tregoheni tolerante me partnerin tuaj gjate kësaj jave keni për te pasur probleme e debate te njëpasnjëshme. Kokëfortësia...
DASHI - Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

DASHI – Horoskopi javor 22 Maj – 28 Maj 2017

DASHI   21 Mars – 20 Prill Këtë jave do keni me shume besim tek njeri-tjetri ju te dashuruarit dhe do jeni gati te bëni lëshime...
Horoskopi ditor 22 Maj 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 22 Maj 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor  22 Maj 2017 nga Susan Miller    DASHI 21 Mars – 20 Prill Gjate kësaj dite do ndiheni për mrekulli me atë qe keni ne krah...

MOTI SOT

Tirana
few clouds
24 ° C
24 °
24 °
53%
4.6kmh
20%
Wed
21 °
Thu
16 °
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
21 °

KEMBIMI VALUTOR