33 C
Tirana, Albania
Friday, June 23, 2017
Horoskopi

Horoskopi

Horoskopi Ditor, Javor, Mujor dhe plot kuriozitete për konstelacionet

Horoskopi ditor 19 Qershor 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 19 Qershor 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 19 Qershor 2017 nga Susan Miller   DASHI Do të jetë një ditë shumë e mirë për të mbyllur disa marrëveshje me leverdi për...
Zbuloni armikun më të keq për çdo shenjë të horoskopit

Zbuloni ‘armikun’ më të keq për çdo shenjë të horoskopit

Dashi Humbja. Dashi urren të humbasë! Madje urren edhe të zërë vendin e dytë. Demi Kush kërcënon qetësinë e jetesës së tij. Misioni i Demit është të...
Horoskopi ditor 18 Qershor 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 18 Qershor 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 18 Qershor 2017 nga Susan Miller DASHI Te shumte do jene planetët qe do e favorizojnë jetën ne çift sot dhe do e...
Horoskopi ditor 17 Qershor 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 17 Qershor 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 17 Qershor 2017 nga Susan Miller DASHI Përfitoni nga influenca pozitive e Merkurit për ta përmirësuar marrëdhënien ne çift sot. Tregohuni sa me...
Horoskopi ditor 16 Qershor 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 16 Qershor 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 16 Qershor 2017 nga Susan Miller   DASHI Zemërgjerësia do të shënjojë jetën tuaj në çift. Edhe pse në disa momente mund të keni...
Horoskopi Kinez për muajin Qershor 2017

Horoskopi Kinez për muajin Qershor 2017

Miu Ka rrezik qe gjate këtij muaji te luani shume me ndjenjat e partnerit tuaj ndërkohë qe ai ju do sinqerisht dhe ju vendos ju...
Horoskopi ditor 15 Qershor 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 15 Qershor 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 15 Qershor 2017 nga Susan Miller   DASHI Do të jetë një ditë shumë e mirë për të mbyllur disa marrëveshje me leverdi për...
Horoskopi ditor 14 Qershor 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 14 Qershor 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 14 Qershor 2017 nga Susan Miller   DASHI Do të dini çfarë të bëni dhe kujt t’i jepni prioritetin e duhur, pavarësisht ndikimit negativ...
Horoskopi ditor 13 Qershor 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 13 Qershor 2017 nga Susan Miller

Horoskopi ditor 13 Qershor 2017 nga Susan Miller   DASHI Do jeni në humor të shkëlqyer sot ju të dashuruarit dhe do ja shprehni akoma më shumë...
Horokopi Javor 12 Qershor - 18 Qershor 2017 nga Susan Miller

Horokopi Javor 12 Qershor – 18 Qershor 2017 nga Susan Miller

Astrologjia ka një rol të veçantë në jetën e njerëzve e cila rrjedh që nga kohët e lashta e deri në ditët e sotme....
AKREPI - Horokopi Javor 12 Qershor - 18 Qershor 2017

AKREPI – Horokopi Javor 12 Qershor – 18 Qershor 2017

AKREPI 24 Tetor – 22 Nëntor Do i jepni prioritet absolut jetës tuaj ne çift gjate kësaj jave, madje duke lënë edhe punën pas...
SHIGJETARI - Horoskopi Javor 12 Qershor - 18 Qershor

SHIGJETARI – Horoskopi Javor 12 Qershor – 18 Qershor

SHIGJETARI 23 Nëntor – 21 Dhjetor Dëgjojeni me vëmendje partnerin tuaj këtë jave dhe mundohuni t’ia plotësoni atij dëshirat. Nëse ju propozon diçka ekstravagante pranojeni sepse...
PESHORJA - Horokopi Javor 12 Qershor - 18 Qershor 2017

PESHORJA – Horokopi Javor 12 Qershor – 18 Qershor 2017

PESHORJA 24 Shtator – 23 Tetor Dëshira për te bere shume gjera njëherësh do beje qe ta lini disi pas dore partnerin tuaj gjate...
BRICJAPI - Horoskopi Javor 12 Qershor - 18 Qershor

BRICJAPI – Horoskopi Javor 12 Qershor – 18 Qershor

BRICJAPI 22 Dhjetor – 20 Janar Jeta juaj ne çift do konsolidohet këtë jave edhe pse asgjë nuk do jete e lehte. Te dy palëve do...
VIRGJERESHA - Horokopi Javor 12 Qershor - 18 Qershor 2017

VIRGJERESHA – Horokopi Javor 12 Qershor – 18 Qershor 2017

VIRGJERESHA 23 Gusht – 23 Shtator Do luftoni gjithë kohës me monotoninë ne çift gjate kësaj jave dhe te gjitha përpjekjet tuaja do japin...
LUANI - Horokopi Javor 12 Qershor - 18 Qershor 2017

LUANI – Horokopi Javor 12 Qershor – 18 Qershor 2017

LUANI 23 Korrik – 22 Gusht Jeta juaj ne çift do marre një kthese shume me te mire këtë jave. Do jeni me te...
PESHQIT - Horoskopi Javor 12 Qershor - 18 Qershor

PESHQIT – Horoskopi Javor 12 Qershor – 18 Qershor

PESHQIT 20 Shkurt – 20 Mars Për sa i përket jetës ne çift gjate kësaj jave mund te prisni çdo gjë qe keni ëndërruar. Planetët do...
GAFORRJA - Horokopi Javor 12 Qershor - 18 Qershor 2017

GAFORRJA – Horokopi Javor 12 Qershor – 18 Qershor 2017

GAFORRJA 22 Qershor – 22 Korrik Gjerat do ju ecin aq mire sot ju te dashuruarve saqë here pas here do ju duket vetja...
BINJAKET - Horokopi Javor 12 Qershor - 18 Qershor 2017

BINJAKET – Horokopi Javor 12 Qershor – 18 Qershor 2017

BINJAKET 22 Maj – 21 Qershor Edhe pse te shumte do jene personat qe do iu joshin dhe do ju bëjnë propozime interesante, ju...
Demi - Horokopi Javor 12 Qershor - 18 Qershor 2017

Demi – Horokopi Javor 12 Qershor – 18 Qershor 2017

DEMI 21 Prill – 21 Maj Jave shume euforike ka për te qene kjo për ata qe janë ne një lidhje. Do i bëni...

MOTI SOT

Tirana
clear sky
33 ° C
33 °
33 °
36%
4.1kmh
0%
Sat
30 °
Sun
31 °
Mon
30 °
Tue
32 °
Wed
32 °

KEMBIMI VALUTOR