18 C
Tirana, Albania
Tuesday, September 26, 2017
Horoskopi

Horoskopi

Horoskopi Ditor, Javor, Mujor dhe plot kuriozitete për konstelacionet

Horoskopi Ditor E Martë – 14 Shkurt 2017

Horoskopi Ditor E Martë – 14 Shkurt 2017
HOROSKOPI DITOR Horoskopi Ditor E Martë – 14 Shkurt 2017     DASHI  21 Mars – 20 Prill  Edhe pse të afërmit do ju paralajmërojnë, ju sërish do e ngrini...

Horoskopi Ditor E Enjte 16 Shkurt 2017

Horoskopi Ditor E Enjte 16 Shkurt 2017
HOROSKOPI DITOR  Horoskopi Ditor E Enjte 16 Shkurt 2017   DASHI  21 Mars – 20 Prill Nëse jeni te martuar prej disa kohesh dhe marrëdhënia ne çift po kalon...

Horoskopi Ditor E Hënë – 13 Shkurt 2017

Horoskopi Ditor E Hënë - 13 Shkurt 2017
HOROSKOPI DITOR Horoskopi Ditor E Hënë - 13 Shkurt 2017 DASHI  21 Mars - 20 Prill  Edhe pse të afërmit do ju paralajmërojnë, ju sërish do e ngrini...

Horoskopi Ditëlindjes ( Ujori) 13 Shkurt

Horoskopi Ditëlindjes ( Ujori) 13 Shkurt
Horoskopi Ditëlindjes ( Ujori) Për të lindurit e datës 13 Shkurt : Ëndrrat tuaja do të jenë shumë të rëndësishme këtë vit. Ndoshta disa nga ëndrrat...

Horoskopi Ditëlindjes ( Ujori) 16 Shkurt

Horoskopi Ditëlindjes ( Ujori) 16 Shkurt
Horoskopi Ditëlindjes ( Ujori) 16 Shkurt Për të lindurit e datës 16 Shkurt : Do të shndrini këtë vit :D Kujdesu për veten dhe prioritetet qe...

Horoskopi ditor E Premte 17 Shkurt 2017

Horoskopi ditor E Premte 17 Shkurt 2017
HOROSKOPI DITOR  Horoskopi ditor E Premte 17 Shkurt 2017   DASHI 21 Mars – 20 Prill Marrëdhënia juaj ne çift nuk do jete ne periudhën me te mire te...

Horoskopi Javor 20 Shkurt deri 26 Shkurt 2017

Horoskopi Javor 20 Shkurt deri 26 Shkurt 2017
HOROSKOPI JAVOR   Horoskopi Javor 20 Shkurt deri 26 Shkurt 2017   DASHI 21 Mars – 20 Prill Jeta juaj në çift do jetë shumë herë më e mirë këtë...

Horoskopi ditor E Shtunë 18 Shkurt 2017

Horoskopi ditor E Shtunë 18 Shkurt 2017
HOROSKOPI DITOR Horoskopi ditor E Shtunë 18 Shkurt 2017   DASHI 21 Mars – 20 Prill Nëse keni një lidhje të qëndrueshme, Venusi do ua bëje ditën edhe...

UJORI 2017

Ujori 2017
Ujori 2017 21 Janar – 19 Shkurt   Parashikimi nga Susan Miller : Duhet të bëni kujdes gjatë Hënës së Re të 27 Janarit 2017, sepse mund të...

AKREPI 2017

Akrepi 2017
Akrepi 2017 24 Tetor – 22 Nëntor   Parashikimi nga Susan Miller : Këtë vit ju do të ndiheni të tërhequr ndaj çështjeve shpirtërore, si edhe do të...

BINJAKËT 2017

Binjakët 2017
Binjakët 2017 22 Maj – 21 Qershor   Parashikimi nga Susan Miller : Binjakët janë gjeni komunikimi dhe çdo gjë që bëjnë ka lidhje me këtë, informacionin, edukimin...

Horoskopi ditor E Diel 19 Shkurt 2017

Horoskopi ditor E Diel 19 Shkurt 2017
HOROSKOPI DITOR  Horoskopi ditor E Diel 19 Shkurt 2017    DASHI 21 Mars – 20 Prill Së bashku me partnerin tuaj do bëni disa çmenduri gjatë kësaj dite, vetëm...

SHIGJETARI 2017

SHIGJETARI 2017
Shigjetari 2017 23 Nëntor – 21 Dhjetor   Parashikimi nga Susan Miller : Ky është viti kur ëndrrat tuaja do të realizohen. Falë Saturnit, që në Dhjetor të...

LUANI 2017

Luani 2017
Luani 2017 23 Korrik – 22 Gusht   Parashikimi nga Susan Miller : Ju keni pritur për diçka që t’ju zgjojë, t’ju shkundë, t’ju hedhë në një drejtim...

PESHORJA 2017

Peshorja 2017
Peshorja 2017 24 Shtator – 23 Tetor   Parashikimi nga Susan Miller : Jeta e Peshores do të përmirësohet në 2017-ën. Kur Jupiteri të hyjë në shenjën e...

Virgjëresha 2017

Virgjëresha 2017
Virgjëresha 2017 23 Gusht – 23 Shtator   Parashikimi nga Susan Miller : Ky vit është i rëndësishëm për pasurimin tuaj dhe për rritjen e vlerësimit që keni...

GAFORRJA 2017

Gaforrja 2017
Gaforrja 2017 22 Qershor – 22 Korrik   Parashikimi nga Susan Miller : Gjithashtu, shumë Gaforre kanë përjetuar probleme stresuese me një person në një marrëdhënie biznesi apo...

DEMI 2017

Demi 2017
Demi 2017 21 Prill – 21 Maj   Parashikimi nga Susan Miller : Deri në 27 Janar, ju do t’u gëzoheni ftesave dhe festave, do të keni përreth...

Horoskopi ditor E Hënë 20 Shkurt 2017

Lexo: Horoskopi 2017
HOROSKOPI DITOR    Horoskopi ditor E Hënë  20 Shkurt 2017   DASHI 21 Mars – 20 Prill Jeta juaj në çift nuk do jetë shumë e ekuilibruar gjatë kësaj...

DASHI 2017

DASHI 2017
Dashi 2017 21 Mars – 20 Prill   Parashikimi nga Susan Miller : Viti që vjen do të jetë jo vetëm shumë i suksesshëm, por edhe i paharrueshëm,...

MOTI SOT

Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
77%
2.6kmh
0%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
17 °
Sun
17 °

KEMBIMI VALUTOR