21 C
Tirana, Albania
Monday, April 24, 2017
Pamfleti Rozë

Pamfleti Rozë

Pamfleti Rozë

Labi dedikim special për Encën

Foto/ Labi dedikim special për Encën

Labinot Gashi bën një dedikim special për bukuroshen shqiptare, Encën. Labi është padiskutim një personazh shumë i dashur për të gjithë shqiptarët. Ai përmes një...

Fotot/ Moderatorja seksi shqiptare “çmend” ish-futbollistin e famshëm francez, David Trezege

David Trezeguet, ish-lojtari i Juventusit dhe Kombëtares franceze, ka qëndruar dje në hotelin “Plaza” të kryeqytetit si pjesë e organizimit nga Champions League. Ish-sulmuesi i...
Zbulohet sekreti mbi Zaiminën dhe Samantën

Video/ Zbulohet sekreti mbi Zaiminën dhe Samantën

Deri dje dinim që e vetmja gjë që i lidhte Samantën dhe Zaiminën ishte muzika dhe shoqëria, por jo. Dy këngëtaret janë edhe kushërira dhe...

Këngëtarja nga Kosova shndërrohet në Beyonce

Është Flaka Krelani këngëtarja nga Kosova, e cila mbrëmë ka imituar të famshmen Beyonce. Flaka po merr pjesë në shoun “Fytyra jote më ngjanë në...
Festë në familjen Xhaka

Festë në familjen Xhaka

Futbollisti shqiptar i cili luan për ekipin e Arsenalit, Granit Xhaka, sot po feston një ditë shumë të rëndësishme. Sot dy vite më parë, Xhaka...
E papritura që i ndodhi Kidës në koncert

Foto/ E papritura që i ndodhi Kidës në koncertin që u paralajmërua për sulm

Me numrin e madh të koncerteve me siguri nuk është hera e parë që Kidës i ndodh diçka e tillë. Koncerti i fundit që këngëtarja...
Një tjetër këngëtare shqiptare në Coachela

Foto/ Një tjetër këngëtare shqiptare në Coachela

Shqipëria dhe Kosova mburret me suksesin e tyre ndërkombëtar. Por jo vetëm Bebe Rexha, dafina Zeqiri apo Era Istrefi ishin të pranishmenë festivalin “Coachela’. Një...
Nuk i reziston dot as Era Istrefi

Foto/ Pas Kylie Jenner, nuk i reziston dot as Era Istrefi

Ato të dyja nuk i lidh muzika, por diçka tjetër. Vetëm pak orë pasi Kylie Jenner ndryshoi pamjen e saj duke i kthyer flokët në...
Një kaubojse si Rita Ora

Foto/ Një kaubojse si Rita Ora

Përveçse një këngëtare e njohur, ajo njihet dhe për stilin e saj në të veshur. Bëhet fjalë për Rita Orën e cila këtë herë...
Saimir Tahiri shfaqet si kurrë më parë

Foto/ Saimir Tahiri shfaqet si kurrë më parë

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është larguar pak momente nga politika për t’i shpenzuar drejt pasioneve të tij. Përmes disa fotografive ai shfaqet ndryshe nga...
Linda Halimi mbetet e mahnitur

Video/ Publiku spanjoll e trajton si divë, Linda Halimi mbetet e mahnitur

Performancë e shkëlqyer nga Linda Halimi në Spanjë, mjafton të dëgjosh brohorimat e publikut. Këngëtarja përfaqësuese e Shqipërisë në Eurovizion ka dhuruar një paraqitje fantastike...

Foto/ Modelja shqiptare pozon topless për revistën amerikane

Pas publikimit të fotos së Klaudia Pepas, një foto e shkrepur nga fotografi shqiptar Renuar Locaj, në revistën prestigjoze “Vogue Italia”, një foto e...

Foto/ Vajza super seksi që mund të zëvendësojë Marinën tek “Procesi Sportiv”

Xhejmsi Dervishi është vajza gjithë forma që bëri përshtypje në programin “Procesi Sportiv”, pasi u ngrit të kërcente pa asnjë kompleks me një nga...

Foto/ Ana Kabashi nuk di të ndalet

Ana Kabashi është një këngëtare e re, karriera e së cilës ka nisur herët, ajo shquhet edhe për linjat trupore bombastike. Ana është shumë aktive në...

Muajt e tmerrit që përjetoi Luana Vjollca me fansin e fiksuar pas saj; nga...

Fakti i të qënurit një nga vajzat më seksi në showbiz, i ka kushtuar goxha Luana Vjollcës. Moderatorja e Top Channel nuk ka qenë vetëm...
Format super seksi të këngëtares së njohur

Foto/ Format super seksi të këngëtares së njohur

Këngëtarja Leigh-Anne Pinnock ka treguar format e saj super seksi, ndërsa është duke pushuar në Florida. 25-vjeçarja e grupit Little Mix është fotografuar nën shoqërinë...

A po ndodh një sherr në showbiz-in shqiptar?! Bleona ironizon Ronela Hajatin

Si gjithmonë  ‘molla e sherrit’ bëhet Ermal Mamaqi, reagon Belona Qereti… E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ishte Ronela Hajati, asaj ju kërkua nga...
Kur rikthehet femra më seksi në botë

Foto/ Kur rikthehet femra më seksi në botë

Ajo nuk para shfaqet më aq shpesh në publik. Por kur e bën një gjë të tillë, të gjithë sytë janë të drejtuara nga Kim...
Aurela Gaçe paralajmëron surprizën e madhe

Aurela Gaçe paralajmëron surprizën e madhe…

Këngëtarja Aurela Gaçe ka paralajmëruar përmes një postimi në rrjete sociale se së shpejti pritet të publikojë produksionin e saj më të ri muzikor. "Vendin...
Futbollisti shqiptar ka ditëlindjen

Foto/ Futbollisti shqiptar ka ditëlindjen, por të gjithë i kanë sytë tjetër kund…

Futbollisti shqiptar Blerim Dzemaili, që luan për Kombëtaren e Zvicrës, ka sot ditëlindjen. Ai mbush 31 vjeç. Por, kur flitet për Dzemailin, të gjithëve iu shkon...

MOTI SOT

Tirana
scattered clouds
21 ° C
21 °
21 °
46%
3.6kmh
40%
Tue
16 °
Wed
18 °
Thu
20 °
Fri
23 °
Sat
19 °

KEMBIMI VALUTOR