Lulzim Basha sulmon elektoratin e Ramës: Iu ka dalë nami vetëm për…..

Lulzim Basha sulmon elektoratin e Ramës: Iu ka dalë nami vetëm për.....

Lulzim Basha vijon turin e tij nëpër rrethe, për të bindur qytetarët që të dalin në protest kundër Edi Rama.

Këtë të premte ai ka qenë në Vlorë, ku ka përsëritur kërkesën e tij, për largimin e Edi Ramës.

“Kjo qeveri zhduku shpresën, largoi shqiptarët. Varfëroi familjet.

Kjo qeveri e ktheu Vlorën në qytetin që njihet vetëm për drogën.

Rinia vlonjate sot gjendet ne burgjet e vendit apo të vendeve fqinje”, tha Basha.

Ndërsa kryetari i degës së PD në qytetin bregdetar theksoi se qyteti është i mbuluar nga droga dhe administrata është e çorientuar, ndërsa investimet janë lënë në mes. /Tema

Denonco
Loading...