Pas përvjetorit të 3-të të dashurisë, marredhënia midis Arminës dhe Shkëlzenit shkon drejt martesës

Pas përvjetorit të 3-të të dashurisë, marredhënia midis Arminës dhe Shkëlzenit shkon drejt martesës

Armina dhe Shkëlzeni vetëm pak ditë më parë kanë festuar 3 vjetorin e historisë së tyre të dashurisë.

Ndonëse Armina është shprehur në intervista të ndryshme se ata do të hidhnin së shpejti hapa seriozë  në marrëdhënien e tyre, duket se ajo gjatë ditës së sotme ka dhënë edhe shenjat e para.

Bukuroshja ka publikuar foto dhe video duke zgjedhur unazën e saj të ëndrrave.


Loading...

Loading...
Loading...