Pas publikimit të videos erotike të Salianjit me “GD”, reagon PD: Skandaloze nëse është e vërtetë!

Pas publikimit të videos erotike të Salianjit me “GD”, reagon PD : Skandaloze nëse është e vërtetë!

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani, ka reaguar pas videos së publikuar nga CNA.al, ku deputeti i kësaj force, Ervin Salianji, shkëmben mesazhe perverse dhe erotike me shtetasen GD, gjatë seancës plenare në Parlamentin e Shqipërisë.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Ristani e quan skandaloze ngjarjen në fjalë.

“Skandaloze nese eshte e vertete, akoma me teper nese eshte e stisur. Nisur nga kjo bindje dhe kjo optike, ftoj aktoret dhe faktoret e kesaj ngjarje te ushtrojne te drejten e tyre ligjore ne funksion te zbardhjes se te vertetes.”, – shkruan Ristani.


Loading...

Loading...
Loading...