Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politikë
 • Zgjidhet Kryeprokurori i ri i Përgjithshëm/ Flamur Noka godet Ramën me tymuese (Video)

  Sapo është zgjedhur Kryeprokurori i ri i Përgjithshëm Arta Marku me 69 vota pro, ku.

  ‘Policia më mori zvarrë’, deputetja e LSI-së shfaqet me duar të gjakosura
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1277 [name] => Featured [slug] => featured [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1277 [taxonomy] => category [description] => Featured [parent] => 0 [count] => 2803 [filter] => raw [cat_ID] => 1277 [category_count] => 2803 [category_description] => Featured [cat_name] => Featured [category_nicename] => featured [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6310 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 6310 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Featured
 • Kryesoret
 • Politikë
 • ‘Policia më mori zvarrë’, deputetja e LSI-së shfaqet me duar të gjakosura

    Akuza te forta ka leshuar deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Floida Kërpaçi, e.

  Paralajmërimi i Pamfleti.com, zbatohet skenari “Maqedonas”/ Deputetët dhunojnë sallën e Parlamentit, protestuesit presin urdhërat jashtë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 10 [name] => Aktualitet [slug] => aktualitet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => Aktualitet [parent] => 0 [count] => 9735 [filter] => raw [cat_ID] => 10 [category_count] => 9735 [category_description] => Aktualitet [cat_name] => Aktualitet [category_nicename] => aktualitet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6310 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 6310 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Aktualitet
 • Kryesoret
 • Politikë
 • Paralajmërimi i Pamfleti.com, zbatohet skenari “Maqedonas”/ Deputetët dhunojnë sallën e Parlamentit, protestuesit presin urdhërat jashtë

  Ashtu siç paralajmëroi një ditë më parë Pamfleti.com opozita e bashkuar po tenton të “thyejë”.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politikë
 • Foto/ Tymueset në Parlament, asfiksohen deputetët dhe stafi i Kuvendit

  Protesta e sotme e opozitës  ka degjeneruar në dhune dhe në tymuese. Si pasoje e.

  Fotolajm/ Teatri mashtues i opozitës, jashtë luajnë teatër me njerëzit, brenda pijnë kafe të ngrohtë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1277 [name] => Featured [slug] => featured [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1277 [taxonomy] => category [description] => Featured [parent] => 0 [count] => 2803 [filter] => raw [cat_ID] => 1277 [category_count] => 2803 [category_description] => Featured [cat_name] => Featured [category_nicename] => featured [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6310 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 6310 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Featured
 • Kryesoret
 • Politikë
 • Fotolajm/ Teatri mashtues i opozitës, jashtë luajnë teatër me njerëzit, brenda pijnë kafe të ngrohtë

  Një teatër i madh po luhet jashtë sallës së Kuvendit. PD dhe LSI,  duke patur.

  Foto/ PD & LSI në protestë, por braktisen nga militantët. Pjesëmarrësit sa një grusht
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1277 [name] => Featured [slug] => featured [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1277 [taxonomy] => category [description] => Featured [parent] => 0 [count] => 2803 [filter] => raw [cat_ID] => 1277 [category_count] => 2803 [category_description] => Featured [cat_name] => Featured [category_nicename] => featured [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6310 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 6310 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Featured
 • Kryesoret
 • Politikë
 • Foto/ PD & LSI në protestë, por braktisen nga militantët. Pjesëmarrësit sa një grusht

  PD dhe LSI janë bashkuar. Dhe si të tillë kanë dalë në protestë kundër zgjedhjes.

  LSI, partia që ka protestuar kundër e PD e PS, vetëm për hir të pushtetit
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politikë
 • LSI, partia që ka protestuar kundër e PD e PS, vetëm për hir të pushtetit

  Protesta e sotme e PD-së dhe LSI-së kundër zgjedhjes së kryeprokurorit të përkohshëm, përpos faktit.

  Protesta e opozitës, një përplasje hajdutësh. Të ngrihesh për Llallën është fundi i botës, një lëvizje haxhiqamiliste. Besim vetëm tek SHBA
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1277 [name] => Featured [slug] => featured [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1277 [taxonomy] => category [description] => Featured [parent] => 0 [count] => 2803 [filter] => raw [cat_ID] => 1277 [category_count] => 2803 [category_description] => Featured [cat_name] => Featured [category_nicename] => featured [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6310 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 6310 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Featured
 • Kryesoret
 • Politikë
 • Protesta e opozitës, një përplasje hajdutësh. Të ngrihesh për Llallën është fundi i botës, një lëvizje haxhiqamiliste. Besim vetëm tek SHBA

  Protesta e opozitës kundër mazhorancës, më saktë e disa njerëzve të paguar nga PD e.

  Video/ ”Nuk do ketë më parlament”, çfarë nuk u pa nga kamerat kur Ruçi mbylli seancën
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politikë
 • Video/ ”Nuk do ketë më parlament”, çfarë nuk u pa nga kamerat kur Ruçi mbylli seancën

  Menjehere Pas ardhjes ne Kuvend ish kryeministri Sali Berisha, beri edhe hapin e tij “epik”,.

  Deputetët e LSI braktisin sallën e Parlamentit, u drejtohen protestuesve / Kryemadhi: Të mos e lejojmë kryehorrin të kapë drejtësinë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politikë
 • Deputetët e LSI braktisin sallën e Parlamentit, u drejtohen protestuesve / Kryemadhi: Të mos e lejojmë kryehorrin të kapë drejtësinë

  Pas debateve të ashpra në sallën e Parlamentit, deputetët e LSI-së kanë braktisur seancën plenare.

  Hipokriza e PD/ Në zgjedhjen e Llallës, Berisha tha: Kompromisi për Prokurorin e çon vendin tre hapa pas!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1277 [name] => Featured [slug] => featured [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1277 [taxonomy] => category [description] => Featured [parent] => 0 [count] => 2803 [filter] => raw [cat_ID] => 1277 [category_count] => 2803 [category_description] => Featured [cat_name] => Featured [category_nicename] => featured [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6310 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 6310 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Featured
 • Kryesoret
 • Politikë
 • Hipokriza e PD/ Në zgjedhjen e Llallës, Berisha tha: Kompromisi për Prokurorin e çon vendin tre hapa pas!

  Ditën e sotme, Partia Demokratike dhe LSI kanë dalë në protestë, duke kërkuar ndërprerjen e.

  Basha kërcënon Ramën: Hiq nga rendi i ditës zgjedhjen e kryeprokurorit, përndryshe opozita brenda dhe qytetarët jashtë do të qëndrojnë me të gjitha mjetet dhe forcat!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6310 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 6310 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesoret
 • Politikë
 • Basha kërcënon Ramën: Hiq nga rendi i ditës zgjedhjen e kryeprokurorit, përndryshe opozita brenda dhe qytetarët jashtë do të qëndrojnë me të gjitha mjetet dhe forcat!

  Pas fjalës së Berishë në rinisje të seancës, fjalën e mori kreu i PD, Lulzim.

  Tensionohet sërish Kuvendi, Garda rrethon Bashën. Ruçi ndërpret mbledhjen
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1277 [name] => Featured [slug] => featured [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1277 [taxonomy] => category [description] => Featured [parent] => 0 [count] => 2803 [filter] => raw [cat_ID] => 1277 [category_count] => 2803 [category_description] => Featured [cat_name] => Featured [category_nicename] => featured [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6310 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 6310 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Featured
 • Kryesoret
 • Politikë
 • Tensione në Kuvend, Garda rrethon Bashën. Ruçi ndërpret sërish mbledhjen

    Tensionohet serish situata ne Kuvend, pasi kryeparlamentari Ruci njoftoi rrezimin e kerkeses se opozites.

  Kryemadhi e revoltuar i bën thirrje Ramës: Ik e mos u kthe kurrë, të shpëtojë edhe familja jote prej teje
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1277 [name] => Featured [slug] => featured [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1277 [taxonomy] => category [description] => Featured [parent] => 0 [count] => 2803 [filter] => raw [cat_ID] => 1277 [category_count] => 2803 [category_description] => Featured [cat_name] => Featured [category_nicename] => featured [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6310 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 6310 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Featured
 • Kryesoret
 • Politikë
 • Kryemadhi e revoltuar i bën thirrje Ramës: Ik e mos u kthe kurrë, të shpëtojë edhe familja jote prej teje

  Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi i ka kërkuar kryetarit të Kuvendit të ndërpresë seancën dhe.

  Tensione në Kuvend/ Basha kërcenon mazhorancën: Tërhiquni nga zgjedhja e kryeprokurorit ose përballuni me pasojat
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 1277 [name] => Featured [slug] => featured [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 1277 [taxonomy] => category [description] => Featured [parent] => 0 [count] => 2803 [filter] => raw [cat_ID] => 1277 [category_count] => 2803 [category_description] => Featured [cat_name] => Featured [category_nicename] => featured [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6310 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 6310 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Featured
 • Kryesoret
 • Politikë
 • Tensione në Kuvend/ Basha kërcenon mazhorancën: Tërhiquni nga zgjedhja e kryeprokurorit ose përballuni me pasojat

  Me tone të forta e me mesazh të prerë, kryedemokrati Lulzim Basha i bëri thirrje.

  Video/ Nis "skema maqedonase" për destabilizimin e vendit, opozita konfrontohet fizikisht me gardën
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6310 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 6310 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesoret
 • Politikë
 • Video/ Nis “skema maqedonase” për destabilizimin e vendit, opozita konfrontohet fizikisht me gardën

  Rinis seanca plenare, pas konfrontimit fizik të ish-kryeministit Berisha me gardën. Seanca ka rinisur me.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politikë
 • Foto lajm/ Qeveria dhe Grupi i PS vishen me “Ti je një lule luledielli”

  Në ditën kur opozita ka mbledhur mijëra njerëz për të protestuar kundër zgjedhjes së kryeprokurorit.

  Prag proteste per Kryeprokurorin / Kryemadhi shfaqet e nervozuar, akuza në drejtim të Ramës
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Politikë
 • Prag proteste per Kryeprokurorin / Kryemadhi shfaqet e nervozuar, akuza në drejtim të Ramës

  Kryetarja e LS –së, Monika Kryemadhi ka thënë se nuk do të lejojë që të.

  "Bajgë Kombëtare"/ Përpëlitjet e fundit antishqiptare të një banditi Politik!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 19 [name] => Kryesoret [slug] => kyesoret [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 19 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6310 [filter] => raw [cat_ID] => 19 [category_count] => 6310 [category_description] => [cat_name] => Kryesoret [category_nicename] => kyesoret [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Kryesoret
 • Politikë
 • “Bajgë Kombëtare”/ Përpëlitjet e fundit antishqiptare të një banditi Politik!

  Gazeta “Dita” kopertinën e sotme ka vendosur t’ja kushtojë ish-kryeministrit të vendit, Sali Berisha në.

  Analizë/ Fatura e rëndë e koncesioneve
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 12 [name] => Ekonomi [slug] => ekonomi [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => Ekonomi [parent] => 0 [count] => 941 [filter] => raw [cat_ID] => 12 [category_count] => 941 [category_description] => Ekonomi [cat_name] => Ekonomi [category_nicename] => ekonomi [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 11 [name] => Politikë [slug] => politike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => Politikë [parent] => 0 [count] => 11504 [filter] => raw [cat_ID] => 11 [category_count] => 11504 [category_description] => Politikë [cat_name] => Politikë [category_nicename] => politike [category_parent] => 0 ) )
 • Ekonomi
 • Politikë
 • Analizë/ Fatura e rëndë e koncesioneve

  Koncesionet e dhëna nëpërmjet Partneritetit-Publik-Privat dhe ato që projektohen të jepen më 2018 arrijnë në.