Rita sërish me foto nudo

Këngëtarja shqiptar me famë botërore Rita Ora, po vazhdon me suksesin e saj në arenën ndërkombëtare

Por, krahas famës me muzikë, ajo vazhdon të kujdeset për dukjen e saj.

Rita kohën e fundit vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Edhe sot ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet se nuk ka veshur asgjë, dhe po duket mjaftë seksi.ritaora2

Loading...

Loading...
Loading...