Saimir Tahiri në rrjetën e Mafies!

Saimir Tahiri në rrjetën e Mafies!

Shkruan: Roland Luçi

Faktet qe ju munguan prokuroreve teveqele po i ben publike zoti Berisha! Mesohet se Mafia i ka blere zotit Tahiri gjyslyke luksi dhe mbasi kete fakt teper sekret e ka marr vesh qytetari dixhital, ja ka derguar menjehere ´zotit Berisha bashke me hollesite perkatese dhe ky e publikoi po ashtu menjehere! Vetem disa hollesi ju kane shpetuar nga nguti Berishes dhe dixhitalit: Gjyslyket e markes Maybach thuhet se kushtojne 5 000 euro, por pak me poshte pohohet se paskan kushtuar 5 000 dollare, kurse edhe pak me poshte shkruhet se paskan kushtuar 10 560 dollare!

Po nga nguti dhe pagdhendesia nxirret nje foto e homepage ne anglisht e firmes Maybach, por injoranti mbetet injorant dhe ka shtuar me dore ne SHQIP çmimin e pretenduar te gjyslykeve.

Shkurt muhabeti me vjen keq per degradimin deri ne kete shkalle te nje ish-shtetari te Shqiperise. Ose eshte dikush qe shperdoron personin e tij me keto inskenimet e qytetareve dixhitale.


Loading...

Loading...
Loading...