Vitamina E për mirëqenien e organizmit
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • Vitamina E për mirëqenien e organizmit

  E dobishme në parandalimin e sëmundjeve të zemrës dhe kancerit, antioksidant i fuqishëm, mund të.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 2106 [name] => Lifestyle [slug] => lifestyle [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 2106 [taxonomy] => category [description] => Lifestyle [parent] => 0 [count] => 1862 [filter] => raw [cat_ID] => 2106 [category_count] => 1862 [category_description] => Lifestyle [cat_name] => Lifestyle [category_nicename] => lifestyle [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 14817 [name] => Shëndet [slug] => shendet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14817 [taxonomy] => category [description] => Shëndet [parent] => 0 [count] => 131 [filter] => raw [cat_ID] => 14817 [category_count] => 131 [category_description] => Shëndet [cat_name] => Shëndet [category_nicename] => shendet [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Lifestyle
 • Shëndet
 • Shendeti
 • Instruktorja e njohur: “Stërvitja ndikon por sekreti për të pasur fizik të bukur është…”

  ‘Guru e fitnesit’, Sophie Guidolin tregon pse ajo thotë se të numërosh kaloritë është një.

  QSUT/ Ish-drejtori i Top-Channel zgjidhet në krye të dikasterit
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • QSUT/ Ish-drejtori i Top-Channel zgjidhet në postin më të lartë drejtues

  Ministria e Shëndetësisë ka publikuar listën e fituesve të konkursit për drejtorë të 12 spitaleve.

  Kombinimi i mjaltit me qumështin e lopës, ilaç për këto sëmundje
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • Kombinimi i mjaltit me qumështin e lopës, ilaç për këto sëmundje

  Ekzistojnë gjashtë arsye përse çdo ditë duhet të pini një gotë qumësht lope apo qumësht.

  5 shenja që ju paralajmërojnë kancer në stomak dhe që nuk duhet t'i injoroni kurrë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • 5 shenja që ju paralajmërojnë kancer në stomak dhe që nuk duhet t’i injoroni kurrë

  Kanceri në stomak njihet si një nga format më të dhimbshme të kancerit. Megjithatë, tek.

  Celulari pranë krevatit: Çfarë problemesh i shkakton gjumit
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • Celulari pranë krevatit: Çfarë problemesh i shkakton gjumit

  Radiofrekuencat e përdorura nga telefonat celularë ka gjasa të ndryshojnë prodhimin e melatoninës, hormon i.

  Gështenja/ Parandalimi i sëmundjeve kronike, truket magjike të saj
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13114 [name] => Kuriozitete [slug] => kuriozitete [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13114 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 130 [filter] => raw [cat_ID] => 13114 [category_count] => 130 [category_description] => [cat_name] => Kuriozitete [category_nicename] => kuriozitete [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Kuriozitete
 • Shendeti
 • Gështenja/ Parandalimi i sëmundjeve kronike, truket magjike të saj

  Gështenja mbahet si frut i sezonit të vjeshtës me vlera të larta ushqyese, të cilat.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14817 [name] => Shëndet [slug] => shendet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14817 [taxonomy] => category [description] => Shëndet [parent] => 0 [count] => 131 [filter] => raw [cat_ID] => 14817 [category_count] => 131 [category_description] => Shëndet [cat_name] => Shëndet [category_nicename] => shendet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shëndet
 • Shendeti
 • Alergji nga perimet? Si mund të kurohet…

  Edhe pse nuk janë të shumta, disa lloje perimesh mund të sjellin alergji tek konsumatori..

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 13011 [name] => Shkence [slug] => shkence [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13011 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 26 [filter] => raw [cat_ID] => 13011 [category_count] => 26 [category_description] => [cat_name] => Shkence [category_nicename] => shkence [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • Shkence
 • Zbulohet kura për diabetin?

  Vijnë lajme të reja për kurimin e diabetit. Bëhet fjalë për një miks terapie gjenetike.

  Vendos një limon të prerë pranë shtratit- Shih se çfarë ndodh!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • Vendos një limon të prerë pranë shtratit- Shih se çfarë ndodh!

   A keni menduar ndonjëherë se pse shumica e produkteve aromatike dhe pastruese kanë aromë limoni?.

  Kanceri i prostatës: Roli i qumështit
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 17677 [name] => Lajmet e Fundit [slug] => lajmet-e-fundit [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17677 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1315 [filter] => raw [cat_ID] => 17677 [category_count] => 1315 [category_description] => [cat_name] => Lajmet e Fundit [category_nicename] => lajmet-e-fundit [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Lajmet e Fundit
 • Shendeti
 • Kanceri i prostatës: Roli i qumështit

  Rreziku i zhvillimit të kancerit të prostatës mund të rritet nga konsumimi i produkteve të.

  Ka shumë arsye pse duhet ta pini ujin me limon
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • Ka shumë arsye pse duhet ta pini ujin me limon

  Uji me limon në mëngjes është shumë i shëndetshëm. Sapo zgjoheni në mëngjes, trupi ka.

  Si të menaxhoni diabetin me vaj kanelle
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 17677 [name] => Lajmet e Fundit [slug] => lajmet-e-fundit [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17677 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1315 [filter] => raw [cat_ID] => 17677 [category_count] => 1315 [category_description] => [cat_name] => Lajmet e Fundit [category_nicename] => lajmet-e-fundit [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Lajmet e Fundit
 • Shendeti
 • Si të menaxhoni diabetin me vaj kanelle

  Ka vërtet shumë studime shkencore që e vërtetojnë, fuqinë e kësaj erëze mistike. Një studim.

  Antibiotiku më i fuqishëm natyral, shëron çdo infeksion në trup dhe vret të gjitha parazitët
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • Antibiotiku më i fuqishëm natyral, shëron çdo infeksion në trup dhe vret të gjitha parazitët

  Në këtë artikull do të të paraqesim një antibiotik veçanërisht interesant që vret të gjitha.

  Doni të humbni peshë? 3 strategji për t'ja arritur qëllimit
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • Doni të humbni peshë? 3 strategji për t’ja arritur qëllimit

  Humbja e peshës nuk është procedura më e kënaqshme,  kur duhet të përqendroheni në ngrënie.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14817 [name] => Shëndet [slug] => shendet [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14817 [taxonomy] => category [description] => Shëndet [parent] => 0 [count] => 131 [filter] => raw [cat_ID] => 14817 [category_count] => 131 [category_description] => Shëndet [cat_name] => Shëndet [category_nicename] => shendet [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shëndet
 • Shendeti
 • FOTO/ Një ‘ekspert’ i ushqimeve helmuese liston 6 ushqimet që nuk do hante kurrë

  Bill Marler është një avokat i cili për më shumë se 20 vite me radhë.

  Benefitet e pabesueshme të ftoit. Kujdes, konsumojeni me lëkurë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • Benefitet e pabesueshme të ftoit. Kujdes, konsumojeni me lëkurë

  Një frut i vendeve të ngrohta dhe shumë i shijshëm, ftoi, ashtu sikurse shumë fruta.

  Si ta kuptoni nëse keni alergji nga çokollata
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • Si ta kuptoni nëse keni alergji nga çokollata

  Çokollata është ëmbëlsira më e popullarizuar në botë, por për disa – sidomos admiruesit e.

  Receta e serumit natyral anti-rrudhë që mund ta pregatisni thjeshtë në kushte shtëpie
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • Receta e serumit natyral anti-rrudhë që mund ta pregatisni lehtë në kushte shtëpie

  Zona rreth syve vishet nga lëkura më e hollë dhe më delikate e trupit, e.

  Mira Rakacolli: 80 mijë të sëmurë me diabet, bëni kontroll sa më shpejt
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13010 [name] => Shendeti [slug] => shendeti [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13010 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 86 [filter] => raw [cat_ID] => 13010 [category_count] => 86 [category_description] => [cat_name] => Shendeti [category_nicename] => shendeti [category_parent] => 0 ) )
 • Shendeti
 • Mira Rakacolli: 80 mijë të sëmurë me diabet, bëni kontroll sa më shpejt

  Zv/ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli përmes Report Tv ka bërë apel për kontroll mjekësor për.