Sadije Berisha publikon historinë tronditëse: “Unë mora një foto të tij dhe ai timen”
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • Sadije Berisha publikon historinë tronditëse: “Unë mora një foto të tij dhe ai timen”

  Sadije Berisha ish-gruaja e Shkëlzen Berishës e cila tashmë jeton në Suedi, jep një mesazh.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • FOTO/ Morena e ‘trishtuar’ gjysmë e zhveshur nga shtrati: Besimi vret

  Bukuroshja shqiptare Morena Taraku e cila e ka sprovuar veten edhe në këndim po vazhdon.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • Një bashkëshort si Geti! Nuk do e besoni çfarë i thotë publikisht Marinës!

  Moderatorja Marina Vjollca është shfaqur plot sharm gjatë spektaklit “C’est la vie” e veshur tërësisht.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • Çka ndodhi mes Enit e Gencit, nuk pritej!

  Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, njëri ndër çiftet më të reja në estradën tonë muzikore,.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • Çfarë kanë të përbashkët Oriola Marashi dhe Arilena Ara

  Oriola Marashi është një nga vajzat më seksi të Shqipërisë, por së shpejti s’do e.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • ‘Era tradhti këtu’: Jon Gjebrea ka dy fjalë për Rezarta Shkurtën

  Të gjithë për në Itali? Cfarë po kurdisin? Para pak orësh aktori i ‘Portokalisë’  publikoi.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • Çfarë po ziejnë së bashku Ledri e Noizy?

  Një fotografi nga studioja e inçizimev e dhe “bam”, gjithçka është gati. Reperët Ledri Vula.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • Shokon Xhensila Pere: Seksi me Fatjonin brenda në Big Brother ishte…

  Ish-finalistja më e komentuar ndër vite e “Big Brother” ka qenë “Miss Albania” Xhensila Pere,.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • Shokon Aurela Hoxha: Kam lindur pa…

  Aurela Hoxha është gjithmonë e rezervuar kur është fjala për jetën private dhe sa herë.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • FOTO/ Adelina Tahiri befasohet nga i dashuri biznesmen

  Këngëtarja Adelina Tahiri tash e një kohë publikon fotografi me një mashkull të cilit nuk.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • VIDEO/ Big Mama tregon arsyen e ndarjes nga i dashuri

  Ajo tha se nuk ishte lidhje e shëndosh Këngëtarja e njohur, Besjana Kasami apo siç.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • FOTO/ Seks-bomba shqiptare sfidon ftohtin! Pozon me binkini në…

  Instruktorja e fitnesit Dorina Mema ka vendosur ditën e sotme të sfidojë temperaturat e ulëta..

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • FOTO/ Eshte vetëm 20 vjeç, por Hailee di se si të rrëmbejë vëmendjen…

  Hailee Steinfeld nxjerr sytjenat lëkure në tapetin e kuq të AMAs Ajo sapo ka performuar.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • ‘Performanca është e mirë, por boll i fryve buzët se….” Fansat e Christina Aguileras irritohen…

  ‘Performanca është e mirë, por mos merr injeksione në buzë!’ ‘Injeksionet’ e Christina Aguilera shpërqendrojnë fansat.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • FOTO/ Një muaj pas transplantit të veshkës, Selena në top formë në AMA

  Selena Gomez shkëlqen në një këmishë të bardhë në  American Music Awards 2017 Pikërisht para.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • FOTO/ ‘Performanca më e mirë e mbrëmjes’: Lady Gaga shkëlqen në AMA

  ‘Performanca më e mirë e mbrëmjes’: Lady Gaga shkëlqen në American Music Awards Ajo ka.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • FOTO/ Heidi Klum shkëlqen në tapetin e American Music Awards

  Heidi Klum shkëlqen në një fustan të dizenjuar me ngjyra në tapetin e kuq në.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • FOTO/ Revoltohet ylli i youtube: ” Blogerët e tjerë i blejnë…..”

  Ylli i Youtube Chloe Morello thotë se blogeret e tjerë po bëjnë një padrejtësi duke.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • FOTO/ Kim Kardashian pushon nga puna shoqen e ngushte për arsye se…

  Kim Kardashian pushoi nga puna asistenten e saj Stephanie Shepherd sepse ajo nuk kishte njohuri.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 13012 [name] => ShowBiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13012 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 583 [filter] => raw [cat_ID] => 13012 [category_count] => 583 [category_description] => [cat_name] => ShowBiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • ShowBiz
 • FOTO/ Sindroma e Bleones prek Bebe Rexhan, ajo shfaqet e zhveshur në….

  Bebe Rexha lë pak për të imagjinuar në fustanin gati të tejdukshëm kur shfaqet në.