Urimi i Ramës ‘nxeh’ qytetarët: Kur vjen FBI? Do fundosesh edhe ti me Tahirin, se populli është lodh me ju

Urimi i Ramës ‘nxeh’ qytetarët: Kur vjen FBI? Do fundosesh edhe ti me Tahirin, se populli është lodh me ju

Pas urimit te kryeministrit Rama per nje te diele te qete kane replikuar shume komentues. Rama ka zgjedhur pamjet fantastike nga Liqeni i Komanit, por shumica e komentuesve e kane mendjen te aktualiteti politik i dites dhe e shigjetojne per Tahirin.

Disa iu kujtojne se populli eshte lodhur dhe do drejtesi, te tjere te mos e mbroje Tahirin, pasi ai do ta fundose edhe ate, ndersa te tjere i kerkojne arrestimin e Berishes, Bashes dhe Metes.


Loading...

Loading...
Loading...