Video/ Gafa e deputetit të PD që po bën xhiron e rrjeteve sociale

Video/ Gafa e deputetit të PD që po bën xhiron e rrjeteve sociale

Klevis Balliu, i ftuar në emisionin Opinion ka komentuar edhe librin më të ri që është botuar mbi sekretet e “Shtëpisë së Bardhë” dhe presidentin amerikan Donald Trump.

Ajo që ka rënë në sy nga gafa e deputetit demokrat është thënia tipike që ai ka thënë: “Ky libër është bërë para se të botohet “.

Gafa ka bërë xhiron e rrjeteve sociale, pasi logjikisht çdo libër shkruhet dhe më pas botohet.

 Ky është mandati i parë i Balliut në Kuvendin e Shqipërisë, ndërsa nuk është herë e parë që me thëniet e tij bën xhiron e medieve sociale. 

“Cfare do të thoshte autori me këtë?”

Denonco
Loading...