Video: Ilir Meta e “djeg” për ditëlindjen e Monikës; Demokracia është a “couple show”, dhe jo “one man show”

Video: Ilir Meta e “djeg” për ditëlindjen e Monikës; Demokracia është a "couple show", dhe jo "one man show"

Të ftuar në ditëlindjen e Monika Kryemadhit kanë qenë miq dhe gazetarë të çiftit, ndërsa atmosferën e nxehën të rinjtë e LRI-së me thirrjet për Ilir Metën.

Ndërsa fiku qiriun e vetëm të tortës, Monika Kryemadhi shprehu vetëm një dëshirë. Në prag zgjedhjesh nuk kishte si të ishte vetëm ajo: LSI forcë e parë, raporton “GSH”.

Pasi ka nxehur gjakrat e të rinjve, këta filluan të thërrasin “Meta kryeministër” por kryetari ia ka bërë disa herë me dorë të mos e vazhdojnë këtë thirrje.

 

Denonco
Loading...