Video nga droni/ Edhe Tirana braktis PD-në, dështon mitingu përmbyllës i Bashës

Video nga droni/ Edhe Tirana braktis PD-në, dështon mitingu përmbyllës i Bashës

Jemi mësuar ta shohim nëpër mitingjet e kësaj fushate elektorale i shoqëruar vetëm nga një grup njerëzish.

Por duket se edhe në mitingun në Tiranë, që shënon edhe mbylljen e fushatës, për Lulzim Bashën dhe PD-në është shfaqur e njëjta gjë.

Lexo.al sjell pamjet me dron nga mitingu i PD në momentin kur po flet Basha. Dhe pamjet flasin vetë për mbështetjen…


Loading...

Loading...
Loading...