Vila luksoze e Ilir Metës me 2000 m2 oborr, 10 wc + 1 për macen

Vila e Ilir Metës në Gjirin e Lalzit ka një shpenzim prrallor. 2000 m2 oborr me ullinj dhe palma gjigande që u sollën me helikopter nga madhësia si dhe brenda në vilë ndodhen 11 WC. Mobilimi kushton mbi 400 mijë euro.

Kjo është thjesht vila për fundjava sepse ata jetojnë në një pallat 5 katësh ku 4 kate janë banesa e tyre në qendër të Tiranës në zonën e bllokut. Kjo është një foto e bërë gjatë një interviste të dhënë për mediat nga bashkëshortja e kreut të LSI, Kryemadhi, e cila është edhe deputete. Sipas Monikës edhe macja ka tualetin e veçantë për të kryer nevojat personale.

Bëhet fjalë për shtëpinë në Gjirin e Lalzit të Metës. Disa ditë më parë pamë festën faraonike të Metës për ditëlindjen e tij në këtë zonë turistike, shpenzimet e së cilës kanë kaluar 500 mijë eurot. Tani, po shihni se si është arreduar nga brenda kjo vilë luksoze ku vetëm kolltuqet “skavolini” kushtojnë 32.000 euro.

Vila luksoze e Ilir Metës me 2000 m2 oborr, 10 wc + 1 për macen Vila luksoze e Ilir Metës me 2000 m2 oborr, 10 wc + 1 për macen Vila luksoze e Ilir Metës me 2000 m2 oborr, 10 wc + 1 për macen Vila luksoze e Ilir Metës me 2000 m2 oborr, 10 wc + 1 për macen


Loading...

Loading...
Loading...